Apie mus

Merci Merci beauty lounge grožio namai gyvuoja nuo 2008m.

Ir prieš dvylika metų, ir dabar tikime, kad grožis, visomis prasmėmis, suteikia pasauliui “gyvybę”, “antrą kvėpavimą”. Šiandieninė Grožio samprata labai skirtinga: kas vienam yra gražu, kitam gali atrodyti menkniekis arba nereikšmingas dalykas. Vienam šiuolaikinė tendencija yra būtinybė, kitam visa tai gali atrodyti tik vienadienė ir bevertė mados aktualija. Mes tokie skirtingi. Mes tokie įvairūs. Tuo pačiu mes skirtingai gražūs.

Mūsų, kaip grožio salono misija, papildyti, padailinti, pagrąžinti žmogaus kūną, veidą, plaukus, nagus. Padaryti jį laimingesnį. Sudaryti sąlygas klientui išeiti iš mūsų salono gražesniam, laimingesniam. Suteikti jam kokybiškas grožio paslaugas. Padėti bei patarti sprendžant jo individualias estetines problemas. Kartu ieškoti sprendimų. Su salono specialistėmis stengiamės kruopščiai atsirinkti kosmetines medžiagas, grožio produktus, kuriais dirbame salone, siekdami užtikrinti pačius geriausiaus rezultatus. Dirbame kaip viena komanda. Branginame savo klientus.

Merci Merci salone suteikiamos ne tik grožio paslaugos. Čia galite įsigyti ir kokybiškos, profesionalios kosmetikos visiems gyvenimo atvejams: kūnui, veidui, plaukams.

„Sothys“ Paris veidui ir kūnui. Viena žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos firmų, įkurta 1946 m. Nuo pat įsikūrimo SOTHYS kompanija savo produktus gamino išskirtinai profesionalių kosmetikių sektoriui. Šiuo metu su SOTHYS kosmetika dirba apie 15 tūkstančių salonų 100 šalių. Sothys veido bei kūno procedūros ir grožio produktai garsėja naujausiomis technologijomis, kokybe, patikimumu, rezultatais bei malonumu juos naudoti.

„Fake Bake“/ „Sienna X“ savaiminio įdegio produktai – greitas, patikimas būdas džiaugtis natūralia įdegio spalva pasipuošusiu kūnu. Daugiau info: https://www.mercimerci.lt/lt/content/8-duk

Beauty Defect Repair (BDR) – Kosmetologinės, dermatologinės odos priežiūros priemonės su didelės koncentracijos ir giliai veikiančiomis medžiagomis, skirtos veido odos defektams mažinti bei veikia prieš odos senėjimą.

BDR garantuoja veikliųjų medžiagų prasiskverbimą vadinamuoju „mikroperforacijos“ būdu, be to, ji sužadina mikrocirkuliaciją, jos dėka deguonimi prisotintas kraujas atkeliauja arti odos paviršiaus. Tai suteikia veidui skaistų ir sveiką atspalvį.

BALMAIN Paris Hair Couture  – prestižinė plaukų priežiūros ir stilizavimo produktų linija. Viskas, ko reikia, kad Mūsų plaukai atrodytų tobulai! Aukščiausios kokybės ir atitinkantys standartus, kurie apibūdinami žodžiu – “aukščiausia klasė”.