Dar daugiau

Probleminei veido odai

Probleminė veido oda reikalauja ypatingo dėmesio ir priežiūros. ,,Nėra padėties be išeities” – sako mūsų specialistai. Efektyvios procedūros ir profesionalių kosmetologių patarimai suteiks galimybę džiaugtis savo oda.

Liekninančios – stangrinančios kūno procedūros

Merci-Merci grožio namai kviečia Jus pasirinkti procedūras kūno lieknėjimui, stangrinimui, grakščių linijų formavimui aparatų pagalba (Vacu Fit, LPG procedūros). Jei norite profesionalių specialistų rankų atliekamų procedūrų, siūlome ,,Liekninančias apeigas”- prabangią, įvyniojimo procedūrą; anticeliulitinius specialia technika, rankomis atliekamus masažus, cello gelio įvyniojimus.

Skubantiems

Spartėjant technologijų pasauliui, skubame ir mes. Tiems, kurie nuolatos skuba ir neranda laiko būtinoms grožio procedūroms, mes siūlome “express” procedūras. Tokiu būdu galite greitai ir efektyviai palepinti rankas bei pėdas, veido ar kūno odą. Skambinkite, klauskite! Siekiantiems greito ir efektyvaus įdegio – siūlome savaiminio įdegio nupurškimo procedūrą.

Nuotakai

Šventinę dieną puikią nuotaiką Jums padės sukurti ir Merci Merci! Veido odai suteiks spindesio, kūnui atsipalaidavimo ir tolygaus nepriekaištingo įdegio, atliks šventinį makiažą bei pasirūpins Jūsų rankomis bei pėdomis.

Stresui malšinti

Įtampa ir kasdieninės problemos gali likti nuošalyje. Leiskite sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti atpalaiduojančiomis kūno procedūromis. Šildanti, raminanti ir relaksuojanti ,, šiltų akmenų procedūra” suteiks Jums malonių akimirkų. Stresui malšinti siūlome viso kūno masažą ,,šiltais maišeliais”. Pasinerkite į ramybės ir poilsio akimirkas mūsų grožio salone.

Senjorams

Senjorams siūlome prabanga dvelkiančias procedūras, kurių metu galėsite atsipalaiduoti, pasilepinti, pasijusti ypatingais. Ramybės akimirka jūsų sielai ir kūnui… Patikėkite save mūsų specialistams ir mėgaukitės maloniomis akimirkomis.

Mergaitėms iki 12 metų

Mes skiriame dėmesį ir mūsų mažiausioms, būsimosioms salono lankytojoms. Būtent dėl jų mūsų paslaugos papildytos specialiomis veido, rankų bei pėdų priežiūros procedūromis. Norintys palepinti mažąsias paneles, gali įsigyti puikią dovaną – manikiūro ir pedikiūro  procedūrų  komplektą.