Kaip atsikratyti paburkusių paakių.

Akys – ryškiausias, išraiškingiausias veido bruožas. Akys yra sielos veidrodis. Pažvelgę į kito žmogaus akis mes dažnai galime labai daug pasakyti apie jį, perskaityti jo mintis ir jausmus.

Mūsų akys

Paakių srities zonoje suskaičiuojami 22 raumenys, kurie vidutiniškai susitraukia iki 10 000 kartų per dieną. Juos saugo tik ploniausia, pažeidžiamiausia bei trapiausia oda, todėl nenuostabu, kad pirmuosius senėjimo procesus išduoda akys. Net kol nematome veide pirmųjų raukšlelių, jau galima įvertinti odos elastingumo praradimą. Nors silpniausia yra viršutinio voko dalis, tačiau didžiausios problemos atsiranda po akimis – neseniai atliktas tyrimas parodė, kad oda tiesiai po akimis yra stulbinamai 10–20 metų senesnė nei skruosto oda, nes būtent šioje zonoje oda sensta greičiau nei kad ant likusio veido.

Kosmetikos produktai paakių sričiai

Moterys vis dažniau atsisako paakių kremų ir naudoja įprastas odos priežiūros priemones aplink akis, kurios skirtos visam veidui. Deja, dažniausiai to nepakanka: akims reikia tikslinių, specifinių produktų. Rinkitės lengvos tekstūros gelius ir kremus (sunkesni kremai gali sukelti paburkimą), kurie lengvai absorbuojami; taip pat gausiai drėkinančius paakių produktus, nes dažnai, ypač pirmosios smulkios raukšlelės paakių zonoje, yra dehidratacijos, o ne amžiaus rezultatas. Kad ir kokias paakių zonos  priemones naudojate, tepkite jas ant kaulo aplink akis nuo nosies į akies kraštą, naudodami bevardžio piršto pagalvėlę – tai padės sumažinti patinimus. Rekomenduojame:

  • Sothys švytėjimo suteikiantis kremas nuo raukšlių, tamsių ratilų ir paburkimo 57Eur
  • Sothys paburkimą mažinantis šaldantis rutulinis kremas 47Eur
  • Sothys La crème prabangus akių ir lūpų jaunystės kremas 76Eur
  • Sienna-X su SPF 15 paakių kremas 32eur

Paakių srities specialistai

Paakių kaukės, geliniai “paakių padeliai”/ “eye paches” gali pagerinti jūsų jautrios išsausėjusios paakių zonos būklę. Šios priemonės gali būti naudojamos kaip “SOS pagalba”, norint atgaivinti bei sumažinti smulkių raukšlelių reljefą bei atrodyti nepriekaištingai vakarėlyje. O taip pat kaip reguliari paakių priežiūros procedūra vieną ar du kartus savaitėje. Norėdami pasiekti greitesnių rezultatų, akių kaukę galite sluoksniuoti ant paakių gelio ar net mėgstamo drėkinančio veido serumo. Patarimas:  prieš tai atvėsinkite kaukę šaldytuve. Tai padės pasiekti greitą ir akiviazdų švytinčių akių rezultatą.  Rekomenduojame:

  • Sothys Greito poveikio akių padeliai (10vnt.) 60Eur (1vnt. – 6Eur)

 “Liftingo” bei akių srities masažo technikos

„Produktas sudaro 70 proc. rezultato, o 30 proc. – kaip jūs naudojate“, – sako Dalaso estetė p. Joanna Czech. „Tapšnokite odą aplink akį, pirštų galiukais spausdami ir atleisdami – tai lyg mikroskopinis odos porų atvėrimas, kuris leidžia paakių kremui geriau absorbuotis į odą. Jei norite pakelti viršutinius vokus, ji pataria: „Pradėkite nuo vidinių antakių galų, tvirtai sugnybkite ir palaikykite 20 sekundžių – diskomforto skalėje turėtumėte pajusti apie aštuonetą. Dirbkite į išorę palei antakį. Judesius pakartokite, bet šį kartą suimkite ir patraukite antakius į viršų. Darykite tai du/ tris kartus per dieną ir turėtumėt pamatyti rezultatus “. Patarimas: visada šaldytuve laikykite du desertinius šaukštus. Jų pagalba galite puikiai tonizuotą odą ir atgaivinti pavargusias akis” 

Šaltinis net-a-porter.uk

produktų ieškokite Merci Merci beauty lounge

arba

www.mercimerci.lt