Kodėl jums reikia ampulių savo veido odos priežiūros rutinoje

Ampulių naudojimas yra vienas iš esminių Pietų Korėjos, Japonijos ir bedrai, Rytų Azijos, grožio ritualų. Tokiu būdu jūsų odos priežiūra papildoma dar viena “smūginia” veikliųjų medžiagų ataka.

DANIELLE FOX iššifruoja šią tendenciją bei aspektus 

Paplitusi klaidinga nuomonė, kad Rytų Azijos odos priežiūros ritualai apima daugiau nei 20 odos serumų, losjonų, emulsijų, kremų ir t.t. sluoksnių. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Žinoma, šioje kultūroje yra daugiau žingsnių nei mūsų įprastas odos „valymas, tonizavimas ir drėkinimas“, tačiau kiekvienas etapas yra apsvarstytas ir tarnauja tikslui: nesvarbu, ar tai padidinti drėgmę, ar suteikti švytėjimo. Ampulės – didelės koncentracijos ekstraktai, naudojami kasdien ar kelis kartus per savaitę vienkartinėmis dozėmis – dažnai yra vienas tokių žingsnių.

Nežinote, kas yra veido odos priežiūros ampulė?

Pagalvokite apie serumo klampumą turintį produktą, kuriame yra dar daugiau aktyviųjų medžiagų viename laše, kuris du kartus intesyviau veikia viską – nuo odos netolygumų, uždegiminių procesų iki smulkių raukšlių. Iš esmės – tai jūsų odai skirtas greito poveiko bei labai intensyvus produktas. „Ampulėse yra didesnė vitaminų ir fermentų koncentracija“, – sako Alicia Yoon, Korėjos grožio svetainės „Peach & Lily“ įkūrėja. „Kai kuriose molekulės dydis yra mažesnis nei serumo, todėl jis gali prasiskverbti giliau į dermą.“Rytų Azijoje ampulės naudojamos papildomai su serumu ir (arba) esencija, kremais, o taip pat ir su paakių kremais. Aktyvios formulės yra skirtos konkretiems didžiausią susirūpinimą keliantiems aspektams – atstatymui, drėkinimui, skaistinimui. Štai kodėl tai yra patogus „slaptas ginklas” papilkėjimo, dehidratavimo, odos sudirgimo, uždegimo ir kitoms problemoms spręsti. Ampulių pagalba Jūs galite pasiekti tokį odos būklės rezultatą, kai jūsų oda atrodo geriausia. Sothys: drėki­namo­sios, en­er­gizuo­jančios – skaisti­namo­sios, deguonies prisotinančios, priešraukšlinės, regeneruonačios, odos sudirgimą mažinančios ampulės.

 

Dauguma ampulių kursų yra pakuojami kaip penkių ar septynių vienkartinių dozių rinkiniai ir skirti visą savaitę trunkančiam intensyviam gydymui. „Vertinkite jas kaip veido odos priežiūros stovyklavietę“, – paaiškina Yoonas. „Ampulės skirtos papildyti jūsų turimus veido priežiūros produktus ir naudojamos po veido valymo bei tonizavimo žingsnių.“ Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, prieš tai lengvai nušveiskite odą švelniu fiziniu šveitikliu, pavyzdžiui, Sothys mikrogrūdelių želiniu šveitikliu, kad padidintumėte produktų efektyvumą, nes negyvos odos paviršiaus ląstelės gali trukdyti priemonių absorbacijai.

Nepamirškite, kad dėl stiprių aktyviųjų medžiagų oda iš pradžių gali tapti jautri, šiek tiek paraudonuoti. Todėl naudojant pasirinktą ampulę pirmą kartą neskubėkite išsitepti viso veido. Kelis lašelius įtapšnokite į skruostą ir tik vėliau padenkite visą veidą. Dauguma ampulių kursų pateikiamos vienkartinių dozių rinkinyje. Tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis sunaudojant daugiau produkto nei reikia. Pakuotė yra sandari, kad apsaugotų veikliųjų medžiagų efektyvumą, o sudėtyje dažnai nėra konservantų. Jų galiojimo laikas yra trumpas, todėl ampulėje esantį produktą turite sunaudoti per dieną. Užtepus, iš karto tepkite lengvą drėkinamąjį ar kito poveikio kremą, kad sudarytumėte apsauginį barjerą ir išvengtumėte veikliųjų medžiagų garavimo. Tomis dienomis, kai jūsų odai reikia papildomos pagalbos, pirmiausia užtepkite ampulę, o paskui naudokite kaukę, kuri padėtų veikliąsias medžiagas įstumti dar giliau į odą. Sothys: sugeriamoji kaukė; valomoji dviejų molių kaukė; „[W.]™+“linija – skaistinamoji kaukė; drėkinamoji ir glotninamoji kaukė; maitinamoji ir raminamoji kaukė; chrono stresą nuimanti miego kaukė.

informacija parengta pagal pret-a-porter