Lipokavitacija – riebalų šalinimas ultragarsu

Lipokavitacija (riebalų šalinimas ultragarsu) – tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms, kartais ir pavojingoms riebalų nusiurbimo operacijoms. Efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančias mikropūsleles. Vis didėjančios ir dėl to „sprogstančios“ pūslelės tarsi „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus, kurių 90 proc. pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (kraujagyslių sienelės, odos epidermio ląstelės, endotelio ląstelės, raumenų fibrilės) išlieka visiškai nepažeistos dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Kadangi iš suardytų ląstelių riebalai “plaukioja” tarpląsteliniame skystyje ir per tris keturias dienas (iki kitos procedūros) turi pasišalinti natūraliu limfos keliu.

Kad suaktyvinti limfotaką ir kraujotaką, po kavitacijos procedūros būtina atlikti pasirinktinai šias procedūras: vakuuminį masažą; limfodrenažinį masažą; lipolitinį masažą.

Rezultatas ilgalaikis, kadangi dauguma riebalų ląstelių suardoma negrįžtamai!

Lipokavitacija + limfodrenažas (1val.) – 35Eur

Lipokavitacija + limfodrenažas 5 procedūros – 150Eur