Lūpų priežiūra. Į ką atkreipti dėmesį.

Šaltuoju metų laiku nepamirškime ne tik veido, bet ir lūpų priežiūros!
 
Besilaikantis žiemos šaltukas, žvarbus vėjas, staigūs temperatūros pokyčiai įžengus į namus, o neretai ir skysčių trūkumas, veikia ne tik mūsų veido odą, bet ir mūsų lūpas. 
Išsausėjusios, suskeldėjusios, šiurkščios, o kartais ir skausmingai įtrūkinėjusios lūpos atrodo ne tik pažeistos, bet ir sukelia nemalonius pojūčius valgant, geriant karštus gėrimus ar tiesiog kalbant. 
Ką daryti, kad to išvengtume ar pagerintume šią situaciją?
*Prižiūrint veido odą svarbu nepamiršti ir lūpų. Kartą per savaitę, švelniais lengvais judesiais, mažai abrazyvinių dalelių turinčiu šveitikliu, nušveiskite lūpas. 
*Kai veido odos drėkinimui ar maitinimui tepate veido kaukę, o lūpos labai išsausėję, švelniai padenkite ir lūpas. Nuplovus vandeniu pateptike lūpas joms skirtu balzamu.
*Nepamirškite gerti pakankamai vandens.
*Kasdienei lūpų priežiūrai naudokite kokybišką lūpų balzamą. Jeigu renkatės lūpų dažus ar blizgesius pasidomėkite, kad jų sudėtyje būtų kuo daugiau drėkinančių komponentų.
*Jeigu lūpos įtrūkinėjusios ar kitaip pažeistos – venkite šveitimo. Svarbu prieš tai užgydyti esamus pažeidimus, o po to nuosekliai prižiūrėkite lūpas, kad išvengtumėte problemos pasikartojimo. 
Mylėkime ir saugokime save!
Rekomenduojame:
  • Sothys mikrogrūdelių želinis šveitiklis – švelnus šveitiklis su itin mažais grūdeliais. Magiška tekstūra, kuri iš gelio virsta aliejumi, o vėliau – pieneliu.
  • Sothys drėkinamoji ir glotninamoji kaukė – intensyviai drėkinanti kreminė kaukė, akimirksniu apgaubianti odą švelnumu.
  • Sothys maitinamoji ir raminamoji kaukė – Greitai veikianti priemonė, kuri apgaubia odą švelnumu. Kaukės tekstūra yra tirpi ir greitai įsigerianti. Ji palaiko natūralią jautrios odos pusiausvyrą ir malšina odos sudirgimą.
  • Sothys lūpų dažai – suteikia plunksnos lengvumo pojūtį, lengvos tekstūros, blizgūs ir permatomi. Drėkina.
Parengė: kosmetologė Iveta