R-SLEEK liekninantis masažas

R-SLEEK kūno masažo aparatas. Dailesnėms Jūsų kūno formoms ir odos tolygumui gerinti

Kas yra R-SLEEK?

Profesionalus kūno masažo įrenginys, skirtas lieknėjimui, celiulito naikinumui ir odos tolygumui bei stangrumui.

!!! Masažo metu vakuumas nenaudojamas. 

Tai natūralus aparatinis masažas, gerokai stipresnis, nei atliekamas rankomis. Jo metu  lyginama oda, veikiamas riebalinis audinys, gerinama celiulito pažeistos odos būklė, suaktyvinama kraujotaka, limfos nutekėjimas. Po procedūros jaučiamas stiprus šilumos efektas. Masažą atliekantis profesionalas įvertina kūno formų būklę, labiausiai problemines kūno vietas bei galimus pasiekti rezultatus. Jo užduotis procedūros metu – dirbti su visu kūnu, ypač su probleminėmis kūno vietomis, net ir sunkiau prieinamomis (rankų, šlaunų vidinės pusės ir t.t.)

Dažnos klientės pastebėjimas po R-Sleek procedūros: atrodo,  lyg skuptorius būtų dailinęs mano kūno formas. 😀 Net jaučiuosi lieknesnė!

R-SLEEK – rūpestis Jūsų kūnu

Atlikus procedūrą, nelieka mėlynių ir nejuntamas skausmas, o tai klientai labai vertina. Pagrindinis manipulos elementas – cilindras, kurį sudaro 10 eilių simetriškai išdėstytų ratukų, – užtikrina patikimą mechaninį audinių poveikį ir paspartina limfos bei tarpaudininių skysčių judėjimą, tokiu būdu pagreitindamas medžiagų apykaitą ir skilimo produktų šalinimą iš organizmo. Be to, rotacinė termokompresija padidina mikrocirkuliaciją: vyksta kolageno ir elastino sintezė. Po 10-12 R-SLEEK procedūrų kurso išnyksta celiulitas, dailėja kūno linijos ir mažėja riebalų sankaupos, kurias paprastai itin sunku koreguoti fiziniais pratimais ar dietomis. Ši inovatyvi metodika, leidžianti pasiekti stulbinančių rezultatų, 1-2 dydžiais mažina kūno apimtis.

Juntamas ilgalaikis termoefektas 

Itin galinga R-SLEEK kosmetologinė įranga ir specialus kostiumas leidžia klientui pajusti didesnį termoefektą, kuris sustiprina riebalų deginimo procesus. Toks poveikis pasiekiamas grynai fiziologiškai (be elektros įtampos, ultragarso ar radijo dažnių), todėl daro šią procedūrą dar patikimesnę ir patrauklesnę.

R-SLEEK technologija

Aparato R-SLEEK veikimas paremtas nauja metodika, kurios pagrindą sudaro intensyvus besisukančio manipulos elementoir termokompresijos poveikis. Dėl manipulos svorio masažo aparatu atliekama procedūra užtikrina glaudesnį kontaktą tarp aparato ir odos bei galimybę pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Ši kosmetologinės įrangos inovacija laikoma viena saugiausių ir neskausmingiausių, nes aparato konstrukcija pasižymi smūgių slopinimo sistema ir efektyvia kūno korekcija bei kova su celiulitu.

Procedūra tinka asmenims:

 • turintiems antsvorio,
 • kenčiantiems nuo celiulito,
 • turintiems strijų ir randų,
 • turintiems jungiamojo audinio susitraukimo židinių (kontraktūra),
 • turintiems jungiamojo audinio sukietėjimo židinių (fibrozė),
 • su atviromis ir užslėptomis edemomis,
 • turintiems išryškėjusį kojų kraujagyslių tinklelį (pradinis venų varikozės etapas),
 • turintiems problemų su virškinimo sistema (vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas),
 • po gimdymo (bet ne anksčiau nei po 6 mėnesių),
 • norintiems pagerinti odos būklę (atkurti stangrumą, elastingumą, suminkštinti ir išlyginti odą),
 • besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems apsisaugoti nuo venų varikozės, celiulito, raumenų sąstingio ir daugybės kitų negalavimų, kuriuos sukelia organuose bei audiniuose sutrikusi apykaita,
 • kenčiantiems nuo chroniškų skausmų, kuriuos sukelia raumenų spazmai (mažina skausmą ir spazmus),
 • kenčiantiems nuo nervinės įtampos (mažina nervinį išsekimą),
 • atliekantiems reabilitaciją po kaulų lūžių, sutrenkimų ir raumenų bei sausgyslių patempimų,
 • po didelių fizinių krūvių (sportininkai, sunkų fizinį darbą dirbantys asmenys),
 • po kosmetinių operacijų (pilvo plastika, liposakcija).

Pirma (bandomoji) procedūra (40 min.) – 30 € +20 € kostiumas

5 procedūrų abonementas – 160 € +20 € kostiumas

10 procedūrų abonementas – 300 € +20 € kostiumas

Viena procedūra (40 min.) – 35 €