Sothys

sothys-logo-20131_pnbd

NAUJA – Nauja SOTHYS makiažo kolekcija 18/19 ruduo/žiema „Išsilaisvinusi paryžietė“

 

Sothys – viena žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos firmų, įkurta 1946 m. Nuo pat įsikūrimo SOTHYS kompanija savo produktus gamino išskirtinai profesionalių kosmetikių sektoriui. Šiuo metu su SOTHYS kosmetika dirba apie 15 tūkstančių salonų 100 šalių. Sothys veido bei kūno procedūros garsėja naujausiomis technologijomis, derinamomis su išskirtine Rytų ir Vakarų masažo technika „Digi-esthetique®”.

Produkcijos asortimente – profesionalios kosmetikos linijos, skirtos veido bei kūno priežiūrai (moterims, vyrams) ir dekoratyvinė kosmetika.  Priemonės suskirstytos į kasdienei odos priežiūrai skirtas, pagal odos tipą ar esamą problemą, priemones. Šis prekinis ženklas orientuotas į visų amžiaus grupių klientus. 

Sothys vizija – „Požiūrį į tobulą grožį papildo procedūros ir jų poveikį pratęsianti priežiūra namuose – taip užtikrinami optimalūs rezultatai, didesnis pasitenkinimas ir gera savijauta.“

Sothys JEUNESSE – JAUNYSTĖS linija!

Serumai, kremai, kurie užtikrins Jūsų veido odos komfortą bei visapusišką priežiūrą

GYVYBINGUMO SUTEIKIANTIS KREMAS | Vitality Youth Cream –

Skirtas smulkioms raukšlelėms, spindesį praradusiai odai. Kasdien apsaugo odą ir padeda pristabdyti senėjimo požymius. Kremo paskirtis: sutvarkyti. Naudokite, jei Jus neramina: odos spindesio trūkumas, nuovargio požymiai, smulkios raukšlelės.

REZULTATAI: sumažinamos nuovargio žymės, glotninamos raukšlelės, o veido spalva tampa tolygesnė. Oda spindi, atrodo gaivi, išsaugoma odos jaunystė.

RAUKŠLES VEIKIANTIS JAUNYSTĖS KREMAS | Wrinkle-targeting youth cream (light or comfort) –

Skirtas kovai ir prevencijai su raukšlėmis ir tonuso praradimu (galima rinktis dviejų tekstūrų). Kremas kasdien apsaugo odą ir padeda pristabdyti senėjimo požymius. Rinkitės šiuos priešraukšlinius kremus, jei Jus neramina smulkios ir gilesnės raukšlės, prarastas veido odos tonusas.

REZULTATAI: akivaizdžiai glotnesnės raukšlelės ir raukšlės, palaikomas odos tonusas bei išsaugoma tolygi veido odos spalva. Odos jaunystė pratęsiama.

STANGRINAMASIS JAUNYSTĖS KREMAS | Firming Youth cream

Skirtas kovai su mažėjančiu odos stangrumu ir raukšlėmis (galima rinktis dviejų tekstūrų: normaliai sausai odai kremas „comfort“ ir normaliai mišriai odai – lengvesnės tekstūros). Abiejų tekstūrų kremai kasdien apsaugo odą ir padeda pristabdyti senėjimo požymius.

REZULTATAI: akivaizdžiai sumažėjusios raukšlės, neleidžiama odai glebti. Veido oda atrodo patempta, ji atgauna jaunystę.

STRUKTŪRĄ GERINANTIS JUNYSTĖS KREMAS | Restructuring Youth Cream

Rinkitės šį kremą, jei Jus neramina glembanti oda – tamsios dėmelės – raukšlės. Struktūrą gerinantis kremas kasdien apsaugo odą ir padeda pristabdyti senėjimo požymius. Jo paskirtis: atkurti. Reiktų naudoti, jei pastebimas odos glebimas, gilesnės raukšlės, nuo amžiaus atsirandančios dėmelės.

REZULTATAI: kovojama su matomais odos senėjimo požymiais: raukšlėmis (netgi giliomis), glembančia oda. Oda tampa putlesnė. Atkuriama odos jaunystė.