Veido odos drėkinimas. Pataria kosmetologė Eglė.

Už lango žiema.  Balta ir tikra žiema. Namuose šilumą palaiko radiatoriai, kurie ne tik šildo patalpas, bet ir sausina orą. Dažnas to rezultatas – pradedame jausti veido odos tempimą, šerpetojimą, sausumo pojūtį. Oda gali parausti, pasidaryti jautresnė, išsausėti.

Pirmoji pagalba namuose – tinkamas veido odos DRĖKINIMAS. Patariu neskubėti keisti priemones, kurias naudojate. Pirmiausiai odai suteikite pakankamai drėgmės. Šį efektą geriausiai užtikrina drėkinantys serumai (pvz.: su hialurono rūgštimi). Jau po keletos dienų, naudojant priemonę ryte ir vakare prieš veido kremą, turėtumėte pajusti pirmuosius rezultatus: mažėja tempimo pojūtis, oda mažiau dirgli. Jei panaudojus priemonę 7-10 dienų, serumas nedavė teigiamo rezultato ir vis dar vargina tie patys nemalonūs pojūčiai, tuomet bandykite patepti odą riebesniu, maitinantį poveikį turinčiu kremu. Būsite tikros, jog odai reikia ne tik drėkinimo, bet ir papildomo maitinimo.

Svarbu: nepamirškite vartoti pakankamai skysčių.

Mano pasiūlymas skubiam, intensyviam odos drėkinimui namuose – ODA hialurono rūgšties serumas!

Šio serumo hialurono molekulės veikia ne tik odos paviršių, koreguodamos drėgmės balansą, bet ir patenka į gilesnius odos sluoksnius, paveikdamos procesus, nuo kurių priklauso odos elastingumas bei stangrumas. Tai – intensyvi drėkinanti priemonė, skirta sausai, jautriai, plonai, raukšlių turinčiai veido odai. Išskirtinėje serumo sudėtyje esančios stambios ir smulkios molekulinės masės Hialurono rūgštys drėkina odą, suteikia jai stangrumo, elastingumo bei skatina kolageno ir elastino sintezę.

Pati šią priemonę naudoju kasdien ir esu patenkinta rezultatu – oda nepraranda drėgmės. Ši priemonė  suteikia odai minkštumo, bei sveikos odos išvaizdą.