Pokalbių projektas kartu su Etaplius MOTERIS 45+

Moteris 45+ tai laikas, kai iš aktyvios, darbingos, produktyvios moters tampame suaugusiomis paauglėmis. Panašiai jaučiuosi ir aš pati, peržengus 45 metų ribą. 

Nuotaikų kaita, pablogėjęs miegas, fiziologiniai negalavimai, kūno pokyčiai, atrodo, tarsi kasdien besikeičiantis veidas. Džiaugsmo nebeteikia dalykai, kurie dar visai nesenai turėjo vertę, pasitikėjimo mažėjimas ir didėjantis nerimas: ar tai MANO pasaulio pabaiga? O gal pradžia?

Kalbėsimės, ieškosime atsakymų kartu su savo srities profesionalais. 

Visi pokalbių įrašai

 

1. Sportas - nebūtinai rekordai. Kaip užmegsti draugystę su judėjimu ir įsitraukti į fizinį aktyvumą po 45m. Pašnekovė, Jurga Mikelionienė - sporto trenerė, edukatorė, aktyvios gyvensenos propoguotoja, daugiau kaip 20 metų dirbanti su moterų grupėmis.

2. Brandžios veido odos priežiūros ypatumai žiemos sezonu. Pokalbis su kosmetologe Inga Šauliene, kuri turi daugiau kaip 26 metus darbo patirties puoselėjant odą bei spendžiant įvairias problemas.

3. Daryti tai, ką mėgsti - laisvė. Mėgti tai, ką darai - laimė. Įkvėpimas pokyčiams su Neurografika. Daiva Sadeckienė - pokyčių mentorė, kūrėja, neurografikos ir estetinio koučingo vedlė ir pozityvaus mąstymo praktikė.

4. Kaip išlaikyti sveikus ir gyvybingus plaukus? Pokalbis su plaukų stiliste, koloriste Dainora Albužienė, kuri turi daugiau kaip 30m. darbo patirties savo srityje.

5. Moters garderobas. Apie viską paprastai: madą, stilių ar "koks skirtumas?" Pokalbis su Diana Nevedomskyte, kurii 30 metų dirba mados, rūbų dizaino ir siuvimo srityje.

6. Naujas požiūris į senėjimo procesą. Ar galime jį paveikti savo naudai? Pašnekovė Diana Zasimauskienė – NoAGE prekės ženklo vadovė Lietuvai ir eksportui. 

7. Ar tikrai dar viena dieta suveiks? O gal galima kitaip? Pokalbis su Lina Barauskiene su licencijuota gydytoja dietologe.