Privatumo politika

Jūsų privatumas mums yra svarbus, todėl UAB "Rūmanta", sukūrė šią Privatumo politiką (toliau – Politika), kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kai lankotės mūsų svetainėje https://merci-merci.lt/ ("Svetainė"), kodėl mes ją renkame ir kaip naudojame.

Sąvokos „Jūs“, „Jūsų“, „Jūsų“ ir „Vartotojas“ reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, naudojančią mūsų svetainę.
Kai šioje Politikoje minimi „Mes“, „Mūsų“ ir „Mūsų“, tai reiškia UAB "R
ūmanta" ir jos antrines įmones bei filialus.
Šią privatumo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų teikimo sąlygos.

Kilus klausimams dėl šios Politikos ar prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis. Visa informacija pateikta kontaktuose.

1. INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME IŠ JŪSŲ
Mes renkame informaciją, kurią mums pateikiate, ir ši informacija yra būtina siekiant tinkamai įvykdyti sutartinį susitarimą, kuris yra tarp jūsų ir mūsų, ir leidžia mums vykdyti savo teisinius įsipareigojimus.
Paskyros registracijos informacija. Kai kuriate paskyrą, prašome Jūsų pateikti registracijos informaciją, pvz., el. paštą, vardą, pavardę, telefoną, vartotojo vardą, slaptažodžius, asmeninį numerį, adresą.
Ryšiai, pokalbiai, žinutės. Kai bendraujate su mumis el. paštu ar kitu būdu, renkame informaciją apie jūsų bendravimą ir bet kokią informaciją, kurią pasirenkate pateikti ar atskleisti. Siekdami atsakyti į jūsų užklausą, galime pasiekti informaciją, pateiktą el. paštu, pokalbiuose, pirkinių istoriją ir kt.
Mokėjimo informacija. Norėdami užsisakyti ir naudotis Svetainės funkcijomis, galime reikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą finansinę informaciją, kad palengvintume mokėjimų apdorojimą. Mes renkame jūsų kredito arba debeto kortelės numerį, kredito ar debeto kortelės tipą, kredito ar debeto kortelės galiojimo datą, atsiskaitymo adresą, mokesčių mokėtojo numerį, vardą ir pavardę.
Prisijungimo informacija. Mes renkame prisijungimo informaciją, jei prisijungiate prie mūsų paskyros naudodami autentifikavimo duomenis.

2. INFORMACIJA MES RENKAME AUTOMATIŠKAI
Kai naudojatės mūsų svetaine arba susisiekiate su mumis tiesiogiai, galime rinkti informaciją, įskaitant jūsų asmeninę informaciją, apie tai, kaip veikiate mūsų svetainėje, kokias paslaugas naudojate ir kaip jomis naudojatės.
Ši informacija yra būtina norint tinkamai vykdyti sutartį tarp Jūsų ir mūsų, kad galėtume vykdyti teisinius įsipareigojimus ir atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą teikti ir tobulinti Svetainės funkcijas.
Žurnalo duomenys ir įrenginio informacija. Mes automatiškai renkame žurnalo duomenis ir įrenginio informaciją, kai prisijungiate prie Svetainės ir ja naudojatės, net jei nesate susikūrę Paskyros arba neprisijungę. Ši informacija apima: interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją ( IPT), nukreipimo / išėjimo puslapiai, operacinė sistema, datos / laiko žyma, paspaudimų srauto duomenys.
Sekimo technologijos ir slapukai. Naudojame slapukus, švyturius, žymas, CI kodus (paspaudimų stebėjimas), ISC (šaltinio stebėjimas), ITC (prekės stebėjimo kodus), telefono modelį, įrenginio ID, kliento numerį. Taip pat automatiškai renkame informaciją apie įrenginio operacinę sistemą, .
Geografinės vietos duomenys. Renkame informaciją apie apytikslę jūsų buvimo vietą, kurią nustato tokie duomenys kaip jūsų IP adresas, kad galėtume pasiūlyti geresnę naudotojo patirtį. Tokie duomenys gali būti renkami tik tada, kai įeinate į svetainę naudodami savo įrenginį.
Naudojimo informacija. Naudojame įrankį, vadinamą „Google Analytics“, kad rinktume informaciją apie jūsų sąveiką su svetaine (kokiuose puslapiuose lankotės, pvz., puslapius ar turinį, kuriuos žiūrite, sąrašų paieškas, atliktus užsakymus ir kitus veiksmus svetainėje)..
Viešai prieinama asmeninė informacija.

3. BŪDAS, KAIP NAUDOJAM JŪSŲ INFORMACIJĄ
Jūsų informaciją tvarkome laikydamiesi bendrųjų duomenų tvarkymo principų.
Informaciją, kurią renkame per mūsų svetainę, galime naudoti dėl kelių priežasčių, įskaitant:

·         vartotojui identifikuoti

·         paskyrai sukurti

·         kurti statistiką ir analizuoti rinką

·         atsiskaitymo informacijai siųsti

·         valdyti vartotojų užsakymus

·         susisiekti su vartotoju

·         paslaugų tobulinimui

·         prašyti atsiliepimo

·         teikti paramą

Paprastai renkame iš jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai turime jūsų sutikimą, kai mums reikia asmeninės informacijos sutarties su jumis sudarymui arba kai tvarkymas atitinka mūsų teisėtus verslo interesus.

4. TIESIOGINĖ RINKODARA
Mes galime naudoti jūsų pateiktus kontaktinius duomenis tiesioginei rinkodarai. Šie tiesioginės rinkodaros pasiūlymai, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, gali būti suasmeninti, atsižvelgiant į bet kokią kitą informaciją, kurią mums pateikėte (pvz., vietą, socialinių tinklų profilio informaciją ir pan.), arba mes surinkome ar sugeneravome iš kitų šaltinių, kaip aprašyta toliau.
Jei norite atšaukti sutikimą tiesioginei rinkodarai ir atsisakyti gauti informaciją iš mūsų, galite bet kada pasinaudoti šia galimybe, atnaujindami savo paskyros nuostatas, vadovaudamiesi gautame el. laiške pateiktomis instrukcijomis atsisakyti prenumeratos, spustelėdami tam tikslui skirtą nuorodą mūsų el. laiško su naujienlaiškiais apačioje.

5. SLAPUKAI
Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje, kai lankotės mūsų svetainėje. Naudojame slapukus, kad pagerintume savo svetainę ir palengvintume naudojimą. Slapukai leidžia atpažinti vartotojus ir išvengti pasikartojančių tos pačios informacijos užklausų.
Mūsų svetainės slapukų negali skaityti kitos svetainės. Daugelis naršyklių priims slapukus, nebent pakeisite naršyklės nustatymus, kad jų atsisakytumėte.
Savo svetainėje naudojame Griežtai būtinus slapukus, kurie reikalingi mūsų Svetainės veikimui. Jie padeda mums parodyti jums reikiamą informaciją, pritaikyti jūsų patirtį ir leidžia įdiegti bei prižiūrėti saugos funkcijas, taip pat padėti aptikti kenkėjišką veiklą. Be šių slapukų Svetainės veikimas būtų neįmanomas arba gali labai nukentėti jos veikimas.
Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus, ir kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

6. JUTINGA INFORMACIJA
Mes nerenkame jautrios informacijos, tokios kaip politinės pažiūros, religiniai ar filosofiniai įsitikinimai, rasinė ar etninė kilmė, genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, sveikatos duomenys ar su seksualine orientacija susiję duomenys.
Nesiųskite, neįkelkite ir nepateikite mums jokių neskelbtinų duomenų ir susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jei manote, kad galime turėti tokią informaciją. Turime teisę ištrinti bet kokią informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali turėti neskelbtinų duomenų.

7. MOKĖJIMO INFORMACIJA
Norėdami užsisakyti ir naudotis mūsų paslaugomis, galime pareikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą finansinę informaciją, kad palengvintume mokėjimų apdorojimą. Mes nesaugosime ir nerinksime jūsų mokėjimo kortelės duomenų. Ši informacija teikiama tiesiogiai mūsų trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojams, kurių asmens duomenų naudojimą reglamentuoja jų privatumo politika. Visus mokėjimo duomenis saugo PaySera. Jų privatumo politikos nuorodas (-as) rasite čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-lt/sutartys/privatumo-politika-2020.

8. LAIKYMAS
Mes saugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums paslaugas ir kitais atvejais, kai tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus, spręstume ginčus ir vykdytume savo sutartis.
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją ne ilgiau kaip 6 metus po to, kai bus panaikinta jūsų paskyra, nebent įstatymai ar teisės aktai įpareigoja jūsų asmeninę informaciją saugoti ilgiau.
Jei norite, kad mes nenaudotų jūsų asmeninės informacijos, turite paprašyti, kad ištrintume jūsų asmeninę informaciją ir uždarytume jūsų paskyrą. Atkreipkite dėmesį, kad net ir ištrynę paskyrą galime saugoti dalį jūsų informacijos mokesčių, teisinių ataskaitų teikimo ir audito įsipareigojimams vykdyti.

9. SAUGUMAS
Įdiegėme saugumo priemones, skirtas apsaugoti asmeninę informaciją, kurią dalijatės su mumis, įskaitant fizines, elektronines ir procedūrines priemones. Mes reguliariai stebime savo sistemas dėl galimų pažeidžiamumų ir atakų.
Nepriklausomai nuo mūsų priemonių ir pastangų, informacijos perdavimas internetu, el. paštu ar žinutėmis nėra visiškai saugus. Neteikite mums bet kokios neskelbtinos informacijos, kurios, jūsų manymu, atskleidimas gali sukelti didelės ar nepataisomos žalos.
Jei turite klausimų dėl mūsų Svetainės ar Paslaugų saugumo, kviečiame susisiekti su mumis.

10. JŪSŲ TEISĖS
Turite teisių, susijusių su jūsų asmeninės informacijos apsauga.
Teisė susipažinti su mūsų turima informacija apie jus. Jei norite pasiekti savo asmeninę informaciją, kurią renkame, galite tai padaryti bet kuriuo metu susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Teisė ištaisyti netikslią informaciją apie jus. Galite pataisyti, atnaujinti arba prašyti ištrinti savo asmeninę informaciją susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Teisė nesutikti su tvarkymu. Kai pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, galite bet kada atšaukti sutikimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukiant sutikimą.
Teisė pateikti skundą. Visda siūlome pabandyti taikiai išspręsti galimą ginčą pirmiausia susisiekus su mumis. Jei jūsų teisės galėjo būti pažeistos, savo gyvenamosios šalies nacionalinei duomenų apsaugos agentūrai galite pateikti klausimus ar skundus.
Teisė ištrinti bet kokius su jumis susijusius duomenis. Jūs galite reikalauti ištrinti duomenis be nepagrįsto delsimo dėl teisėtų priežasčių, pvz. kai duomenys nebereikalingi tiems tikslams, kuriais jie buvo surinkti, arba kai duomenys buvo tvarkomi neteisėtai.

11. PAKEITIMAI
Mūsų politika kartais gali keistis. Mes paskelbsime bet kokius politikos pakeitimus savo svetainėje ir, jei pakeitimai bus reikšmingi, galime apsvarstyti galimybę pateikti aiškesnį pranešimą (įskaitant tam tikrų paslaugų pranešimą el. paštu apie politikos pakeitimus).

12. SUSITIKIMAS SU ŠIA POLITIKA
Manome, kad visi šios svetainės vartotojai atidžiai perskaitė šį dokumentą ir sutinka su jo turiniu. Jei nesutinkate su šia Politika, galite atsisakyti mūsų svetainės naudojimo.

13. KITA INFORMACIJA
Jei turite daugiau klausimų dėl mūsų renkamų duomenų arba kaip juos naudojame, nedvejodami susisiekite su mumis.