- Teikiame kūno masažo paslaugas rankomis bei anticeliulitinius, stangrinančius masažus specialiais limfodrenažiniais aparatais (B-Flexy, R-Sleek), atliekame kitas kūno procedūras.

- Salone galite įsigyti profesionalių veido bei kūno priežiūros produktų: Sothys, Gemology, J'eu Demeure ir kt., o taip pat aukščiausios klasės Balmain plaukų priežiūros priemonių bei plaukų aksesuarų.

- Siekiame suburti pozityvią, atvirą moterų bendruomenę, kuri supranta, kad senti – yra neišvengiama, o gražiai amžėti – yra mūsų pastangų ir skiriamo laiko rezultatas.

Mūsų grožio filosofija

Mes žinome: daugiau – nėra geriau. Didžiausią naudą ir geriausius rezultatus teikia nuoseklus, subalansuotas, konkrečiai klientei sudarytas grožio ritualų planas.

Rūpinimasis savimi negali kelti streso. Nežinojimas keičiasi susitikus su profesionalu. Nebūtina daryti tai, ką daro draugė, ką rašo portale ar demonstruoja socialiniuse tinkluose.

Grožis yra kur kas daugiau nei veido ar kūno tobulimai. Grožis yra balansas tarp išvaizdos, būsenos bei savivertės.

Mes nesekame grožio standartais. Esame tikri – jų nėra. Priešingai, individualumas ar maži trūkumai gali virsti privalumais.

 

Merci Merci beauty lounge grožio namai gyvuoja nuo 2008m.

 

Paskutinės naujienos

 • „Viduržemio jūros ritmu. SOTHYS vasaros grožio ritualai”

  Visai netrukus visas mūsų salono klientes kviesime į renginį:  „Viduržemio jūros ritmu. SOTHYS vasaros grožio ritualai” KADA: gegužės 17d. 17.30val. KUR: Šiaulių arena, konferencijų salė, IVa.
 • GEMOLOGY kosmetikos pristatymas

  Yra tokia daina – Deimantai yra geriausi merginų draugai  O mergaitės draugauja ir su safyrais, opalais, nefritais, perlais…. Spalio 6d. mūsų salone įvyko labai gražus renginys – GEMOLOGY kosmetikos pristatymas. Net du
 • Pirmoji mūsų gerumo diena pavyko!

  Merci Merci beauty lounge „GERUMO DIENA” jau istorija.  Gruodžio 14d. įvykusi gerumo akcija praėjo sklandžiai, o idėja sujungė ne tik kolektyvą, bet ir klientus. Labiausiai visiems įstrigo pozityvumas, nuoširdžios
 • “Inspiration art & beauté” – prabangi SPA procedūra

  “Inspiration art & beauté” – meno ir grožio įkvėpta prabangi spa procedūra, kurią sudaro: Mėlynojo iriso šveitimas Geltonosios tulpės masažas Raudonosios vandens lelijos įvyniojimas Tai ypatinga procedūra,
 • „Fake Bake“ savaiminio įdegio priemonės

  Kompanijos kūrėjai puoselėja ypatingas vertybes: natūralumą, sveiką ir saikingą, natūraliai atrodantį įdegį. Visi komponentai įeinantys į priemonių sudėtį išgaunami natūraliu būdu, remiantis pažangiausiomis