R-SLEEK kūno masažo aparatas.

Dailesnėms Jūsų kūno formoms ir odos tolygumui gerinti

 

Kas yra R-SLEEK?

Profesionalus kūno masažo įrenginys, skirtas lieknėjimui, celiulito naikinumui ir odos tolygumui bei stangrumui.

!!! Masažo metu vakuumas nenaudojamas. 

Tai natūralus aparatinis masažas, gerokai stipresnis, nei atliekamas rankomis. Jo metu  lyginama oda, veikiamas riebalinis audinys, gerinama celiulito pažeistos odos būklė, suaktyvinama kraujotaka, limfos nutekėjimas. Po procedūros jaučiamas stiprus šilumos efektas. Masažą atliekantis profesionalas įvertina kūno formų būklę, labiausiai problemines kūno vietas bei galimus pasiekti rezultatus. Jo užduotis procedūros metu – dirbti su visu kūnu, ypač su probleminėmis kūno vietomis, net ir sunkiau prieinamomis (rankų, šlaunų vidinės pusės ir t.t.)

Dažnos klientės pastebėjimas po R-Sleek procedūros: atrodo,  lyg skulptorius būtų dailinęs mano kūno formas.  Net jaučiuosi lieknesnė!

Atlikus procedūrą, nelieka mėlynių ir nejuntamas skausmas, o tai klientai labai vertina. Procedūros metu skatinama medžiagų apykaita, limfos nutėkėjimas ir skilimo produktų šalinimas iš organizmo. Be to, rotacinė termokompresija padidina mikrocirkuliaciją: vyksta kolageno ir elastino sintezė. 

Po 10-12 R-SLEEK procedūrų kurso celiulitas ženkliai sumažėja, dailėja kūno linijos, mažėja riebalų sankaupos, kurias paprastai itin sunku koreguoti fiziniais pratimais ar dietomis. Ši metodika, leidžianti pasiekti puikių rezultatų: 1-2 dydžiais sumažinti kūno apimtis.

Juntamas ilgalaikis termoefektas 

Itin galinga R-SLEEK kosmetologinė įranga ir specialus kostiumas leidžia klientui pajusti didesnį termoefektą, kuris sustiprina riebalų deginimo procesus. 

Procedūra tinka asmenims:

turintiems antsvorio,

kenčiantiems nuo celiulito,

turintiems strijų ir randų,

besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems apsisaugoti nuo venų varikozės, celiulito, raumenų sąstingio ir daugybės kitų negalavimų, kuriuos sukelia organuose bei audiniuose sutrikusi apykaita,

kenčiantiems nuo chroniškų skausmų, kuriuos sukelia raumenų spazmai (mažina skausmą ir spazmus),

kenčiantiems nuo nervinės įtampos (mažina nervinį išsekimą).

Pirma (bandomoji) procedūra (40 min.) 30€ +20€ kostiumas

5 procedūrų abonementas 160€ +20€ kostiumas

10 procedūrų abonementas 300€ +20€ kostiumas

Viena procedūra (40 min.) 35€

 

*procedūrų abonementai galioja 3 mėnesius.